Jeg kan pt ikke engang passe en str 32

Så jeg har bestemt ikke nogen fordomme med str 0 :.. Jeg er en af dem der kæmper MEGET med vægten og må pt. gå til kontrolvejning hver uge hos lægen fordi jeg bare ikke kan få den skide vægt op.. Den svinger mellem 40-46 kg (pt i den meget lave ende)

og jeg er 157 cm høj!!
Ja jeg får tit en masse trælse kommentare om min vægt, men hvad f*****! Skal man gøre når man bare ikke kan tage på uanset hvad man spiser!
Og den der kommentar: nøøøj hvor må det være fedt af være så tynd får jeg os tit, MEN NEJ, det er bare ikke fedt at ligne en på 14 når man er snart 21, fordi man hverken røv eller babser har uden den rette bh eller de rette bukser

Da jeg var gravid tog jeg 26 kg på og jeg har bare ALDRIG haft det så godt med mig selv som der, for jeg har pludselig former og kinder
Anmeld