henh01 skriver:
Jeg har stået i lidt a la samme situation som dig - forskellen var bare at min x havde lånt mit kort fordi han skulle hæve 200 kr til sin bytur og i stedet havde han brugt rup og stub (1600 kr) på MIT kort! Jeg var rasende!
Nå, når det er sagt så synes jeg som du selv skriver at det var forkert af dig at kigge i hans pung, men somme tider gør man ting man ved er små dumt fordi andet ligger til grund for en mistro/uro omkring hans ærlighed.
Jeg synes det virker meget drabeligt af ham at ville gøre det slut med dig så brat og kan simpelthen ikke lade være at tænke påom de 800 kr er brugt for at charmere andre kvinder - om han har lavet noget gris han nu ikke kan komme ud af?
Ellers tænker jeg som andre skriver at han er kommet så¨langt ud af Jeres forhold at det hele kan være ligemeget - sådan fårjeg det selv når jeg virkelig får nok; så bliver jeg pisse kold og fuldstændig ligeglad hvis du forstår, men så ved jeg også at det er definitivt slut når jeg får det sådan.
kan slet ikke forestillige mig , at kan kunne finde på det !!
Men der er nok så meget jeg ikke ved efter hånden.. 
Anmeld