Spring til sidste ulæste indlæg Følg denne tråd
Han sidder lige ved siden af mig og spiller på hans computer
Anmeld
Køb et abonnement på Vores Børn
Magasinet til dig med børn på 0-12 år
Priser fra 149 kr.
Han er ude for at hjælpe med at lede efter en flok bortløbne vildsvin - og det er altså ikke løgn...
TeamRocket skriver: Jeg savner min mand der er på nattevagt. Ja øv for at blive ringet ind på sin fridag. Øv for tumpen der meldte sig syg med tømmermænd ? Og hurra for at jeg har en mand man altid kan regne med når det brænder på! Men ih hvor jeg savner ham her til aften øvøvøv, vi havde oven i købet fundet en serie frem vi skulle se, det må blive næste gang så. Dumme arbejde. Hvad laver jeres mænd lige nu ?
Jeg savner min mand der er på nattevagt. Ja øv for at blive ringet ind på sin fridag. Øv for tumpen der meldte sig syg med tømmermænd ? Og hurra for at jeg har en mand man altid kan regne med når det brænder på! Men ih hvor jeg savner ham her til aften øvøvøv, vi havde oven i købet fundet en serie frem vi skulle se, det må blive næste gang så. Dumme arbejde. Hvad laver jeres mænd lige nu ?
min er taget hjem til sin egen lejlighed.... han skulle ha været på nattearbejde... men han vågnede her til aften med VOLD meget migræne og opkast... så min mand ligger i en seng ca 100 km fra mig og er syg... OG JEG KAN IK PAS HAM
Man kan da ikke melde sig syg med tømmermænd!!! Nå, men godt din mand tager sit arbejde alvorligt. Men selvfølgelig træls hvis i skulle have hygget.
Min går ude i garagen og makker i sin motocross-cykel. Kommer ind engang i mellem og brokker lidt over en eller anden dims derpå der åbenbart er helt færdig.
Nææ, nu kom han vist ind for i aften, og så tror jeg at jeg vil lokke ham med i seng.
Mor og meget mere skriver: Han er ude for at hjælpe med at lede efter en flok bortløbne vildsvin - og det er altså ikke løgn...
ha ha ha ha ha ha ha ha hvor godt.. håber de fanger dem alle
hmm ja jeg ved med sikkerhed at min kæreste ligger på århus sygehus i kunstig koma. ja sorry knap så fedt måske at skrive sådan men havde lige brug for lidt luft og så overskriften så hvorfor ikke. han har lagt der siden i tirsdags da han kørte galt.
Han er lige kommet ind fra kontoret hvor han har sat hylder til vores skab i stand og nu sidder .. Nej ligger han i sofaen ved siden af mig Min skønne praktiske gris!
Sidder på sofa og ser OL...får et par øl til.
kitra skriver: hmm ja jeg ved med sikkerhed at min kæreste ligger på århus sygehus i kunstig koma. ja sorry knap så fedt måske at skrive sådan men havde lige brug for lidt luft og så overskriften så hvorfor ikke. han har lagt der siden i tirsdags da han kørte galt.
[ Spring til toppen ]
Story House Egmont A/S Strødamvej 46 2100 København Ø TLF: 70 25 75 10 CVR: 83131128