Risen skriver:
Haha du er da tosset ! ;P Vil da mene det er det samme om du har sko på eller ej.. Men hvad så hvis han går ud uden sokker på?
.. eheh skal han så vaske dem ? ej, spøg til side.. Sys også det er lidt snusket..
Hahaha, ja det kan godt være at det er mig der er tosset, men det er virkelig sådan jeg har det med det 
Jeg kunne aldrig selv drømme om, at vade ud i strømpesokker, for derefter at vade ind i huset igen. Det er også banlyst at have sko på i vores hjem, og det er manden enig i - men forstår bare ik han så synes det er noget andet, at gå ind og ud i strømpesokker.... det giver det jo samme resultat som at have sko på ind
Nej, man skal ikke vaske fødderne en varm sommerdag, hvis man har gået med bare tæer udenfor... Men jeg må sgu ærligt indrømme, at jeg får den dybeste trang til at vaske gulvene efterfølgende, da jeg føler der er slæbt skidt med over alt.
Anmeld