pain is temporary. Quiting lasts forever.
Øv det var da ikke særlig fedt. Men der er jo nok ikke så meget at gøre ved det. Andet end at fortælle ham hvor skuffet du er og så håbe på det ikke har konsekvenser på dit arbejde.
tænker hvis det ikke plejer være sådan så kan det vel ske for enhver, er da også sket for min kæreste at han ikke lige stoppede i tide. det kan være din mand har troet han godt lige kunne klare en til og det lige var den der gjorde at dømmekraften blev sat ud af kraft
det er selvfølgelig ikke i orden, men der har nok ikke været en bevidst tanke bag der lød på at han vil skide på dig og jeres aftale. Intentionerne har sikkert været i orden
Ikke dermed sagt at du bare skal lade som ingen ting. Hvis du er rasende så er det jo sådan det er og det må din mand deale med oveni sine tømmermænd.
Anmeld