morethanperfect skriver:
Ja .. Noel har noget problemer med at komme af med aff. og det sker nu højest en gang om dagen .. Han skriger rigtig meget over det og det er bare så synd 
Så , før fik han NAN1 og nu er vi så gået over til syrnet Alomin .. Men kan han nøjes med det ?? Altså så han KUN får syrnet ??
Før da han fik NAN1 skreg han og trak benene op under sig lige efter måltidet , men her sidst han fik mad fik han Alomin , og der har intet været efter han spiste .. 
Han kan godt leve af syrnet, men det mætter ikke så meget, Min Oscar fik også hård mave af NAN jeg gjorde det med Oscar at jeg trappede ned fra syrnet da der kom gang i systemet og så gjorde jeg sådan så hver 3 flaske var en syrnet og så ellers fik han almindelig og alomin søde, og så efter nogen dage hed det hver 4 syrnet og så bare 1 syrnet i døgnet senere og til sidst behøvede han ikk syrnet mere men levede af alm alomIn
Anmeld