Jeg er glad for at der er nogle der kan se det fra min side! og alle mand er i tyverne, jeg kunne godt have hentet dem, men kammeraten havde allerede aftalt med forældrene, fordi vi alle bor 35 km fra det sted de var i byen.. derfor blev de kørt!
og ja , hvad hvis min kæreste var "væk" af en grund? synes også at de burde have gjort lidt mere .. men helt rigtigt, så havde den mest korrekte løsning været, at de havde aftalt et tidspunkt hvor de skulle hjem, istedet for bare pludselig at ringe at de ville hjem og så forvente at min kæreste kunne finde ud på 5 minutter..
Til de svar med graviditeten: hvis min kæreste har kigget på sin mobil en gang hvert kvarter, så havde vi nok nået det
og det var en fest jeg selv mega gerne ville have været til, så derfor sendte jeg ham asfted.. plus han slet ikke drak ret meget, fordi han var klar over muligheden for fødsel..
Anmeld