og jeg har SÅ meget uro i min krop! Jeg er ikke som sådan nervøs, men jeg kan mærke det i min mave og jeg har lidt koldsved og noget. For satan, jeg hader at være nervøs, når der intet er at være nervøs over ;-) Jeg ved, at det kun er når jeg går ind jeg bliver rigtig nervøs, men det forsvinder hurtigt igen. Nu vil jeg bare gerne have det overstået!
Men jeg havde da overskud til lige at skrive en ansøgning og sende den afsted til nogle der har et job til en fotograf.
Yaikes.... Kryds lige fingre for mig? Mht. begge dele 




Det SKAL gå godt. Jeg har på fornemmeren, at de er ret "loose" omkring AT i år, fordi der ikke er blevet delt nogle dårlige karakterer ud, og dem jeg kender, der bestemt ikke deltager aktivt i skolen har ikke fået under 4.
Min veninde jeg har lavet eksamenopgaven med fik 7, fordi censor ikke kunne se en sammenhæng i opgaven. Men hun var dansk censor, og jeg har censor i naturgeografi, det andet fag, så det skal nok gå - håber min lærer bakker mig op, hvis der er noget
Shiiiit manner... Kan bare mærke uroen i kroppen 
Anmeld