Anonym skriver:
Jeg håber at du har ret... jeg holder modet oppe lidt endnu
.
havde du også mens smerter ?
Ja og de var faktisk slemme. Var på et tidspunkt til lægevagten hvor de undersøgte mig ud og ind fordi det gjorde så ondt og blødningen tiltog lidt og smerterne var virkelig uudholdelige
Jeg har sidenhen fået tilbudt flere scanninger end normalt og har 3 endnu trods jeg er over halvvejs. Jeg har ikke blødning mere men mens smerterne har jeg stadig ugentligt dog slet ikke slemme men milde. Og selvom jeg godt ved det jo bare er ligaments smerter så tjekker jeg lige på toilettet hvergang. Så det fylder stadig men alle scanninger viser sundt og raskbarn og ja jeg har mærket daglig liv siden jeg var i uge 19-20 så liv er der også.
Flere fagfolk har sagt til mig at jeg havde alle symptomer på en bio. Flere sagde at det jo var en reelmulighed, men den kom bare aldrig.
Håber og krydser fingre for dig at du får samme positive resultat selvom jeg ved at det nærmest er umuligt at have håb.
Anmeld
Citér