Ja her har det været sådan i hvercyklus i 5år og igår lod jeg mærke til, at de set lidt større ud (lidt væske) men ik som det plejer. Skal jo siges at jeg var gravid med to sidst, tænker at der var dobbelt op med hormoner i kroppen!
Men det trøster at det jo kan komme endnu. Jeg kan ikke huske hvornår de ømme bryster var der, testede 4+3 sidste gang og mindes ik at jeg gik rundt med dem i over to uger før jeg testede. Og dengang jeg havde en bio kom de ømme bryster efter mens, hvilket jeg synes var vildt mærkeligt og derfor testede.
Til gengæld koger jeg, plejer at fryse men har fået en grad mere i TP 37,3 men det kan også være hormonerne på den anden side af ægløsning. Samt andre tegn, som ligesågodt kan være alt muligt andet. Idag er det cyklus dag nummer 22. For tidligt til at teste 
tak for jeres svar
Anmeld
Citér