Spring til sidste ulæste indlæg Følg denne tråd
Jeg ringede til klinikken i morges uden nogen forventninger. Men mit ene fryseæg havde overlevet optøning, og havde udviklet sig fra 3-celler til 5-celler. Så jeg har nu været inde og få lagt det op.
Jeg har besluttet mig for, at det er et fighter-æg, når det som ene æg kunne opleve optøningen, så derfor er der større chance for, at det lykkes
BP bliver d. 28/11
Anmeld
Køb et abonnement på Vores Børn
Magasinet til dig med børn på 0-12 år
Priser fra 149 kr.
Putomanen skriver: Jeg ringede til klinikken i morges uden nogen forventninger. Men mit ene fryseæg havde overlevet optøning, og havde udviklet sig fra 3-celler til 5-celler. Så jeg har nu været inde og få lagt det op. Jeg har besluttet mig for, at det er et fighter-æg, når det som ene æg kunne opleve optøningen, så derfor er der større chance for, at det lykkes BP bliver d. 28/11
nielsen80 skriver: Sad og ventede på en opdatering fra dig søde.Hold op hvor jeg bare håber og håber og håber dit lille igloæg udvikler sig til en dejlig bebs.
Sad og ventede på en opdatering fra dig søde.Hold op hvor jeg bare håber og håber og håber dit lille igloæg udvikler sig til en dejlig bebs.
Mange tak Jeg har fået modet og lysten lidt tilbage i dag. Nu skal det bare lykkes.
Dette æg blev også frosset ned i det forsøg, hvor jeg fik en bio. Det må da tælle ekstra
FrkZier skriver:
Tak Jeg kan aldrig få nok
Putomanen skriver: Mange tak Jeg har fået modet og lysten lidt tilbage i dag. Nu skal det bare lykkes. Dette æg blev også frosset ned i det forsøg, hvor jeg fik en bio. Det må da tælle ekstra
nielsen80 skriver: Ja det skal bare være et lille fighter guldæg! !!!!!!!!!!!!!!
Ja det skal bare være et lille fighter guldæg! !!!!!!!!!!!!!!
Det er hermed besluttet
Sådan !!!
Så krydses der fingre.
os2 skriver: Sådan !!! Så krydses der fingre.
Yes, jeg er sikker på, at det er et stærkt æg som vil arbejde hårdt på sagen
Jeg tager med kyshånd mod !
[ Spring til toppen ]
Story House Egmont A/S Strødamvej 46 2100 København Ø TLF: 70 25 75 10 CVR: 83131128