Jeg indrømmer det! er blevet helt vild med Rasmus Seebach :)

Spring til sidste ulæste indlæg
Følg denne tråd

29. juni 2012

mariesmavse92

Anonym skriver:



Jo jo har jeg.. har fortalt det til min kæreste, hans søskende osv  og alle har jo set jeg har trykket "synes godt om" på face..
Hvorfor jeg er anonym er fordi jeg synes det lidtpinlig en voksen kvinde som jeg er faldet pladask  og fordi jeg vil vide mere om hvor jeg kan få mere afvide om ham



Oh - så er jeg med. Troede du mente, du ville indrømme det over for os Baby.dk-brugere men synes da ikke det er noget at være flov over. Jeg er ikke fan af ham, men synes han har lavet ret iørefaldende numre - og der er da MANGE Seebach-fans i Danmark men tillykke med at du tør stå frem over for din familie og dine venner nu det har sikkert lettet, ikke?

Anmeld

Køb et abonnement på Vores Børn

Magasinet til dig med børn på 0-12 år

Priser fra 149 kr.

29. juni 2012

Mor til Ella

chael skriver:

Jeg synes det er SÅ plat!!!

Man skal da stå ved det man kan lide og går ind for.

Jeg er sgu ikke bleg for at sige jeg elsker hans musik. Og synes iøvrigt han er total nuser

Det er som om det er sejt at sige man hader ham, fordi hvad?? Kan da finde andre der laver langt dårligere og ringer musik end ham. Synes han er oprigtig og skriver gode tekster!

*C



Nuser joh

Han måtte da gerne være far til min baby, hvis ikke jeg havde en dejlig kæreste

Anmeld

[ Spring til toppen ]

Gå til forsiden

Gratis eksperthjælp

Det er gratis at søge hjælp hos vores eksperter - se alle eksperterne her.