Nessie skriver:
Jeg er nok mest irriteret fordi jeg bare ALDRIG har haft problemer med min mens, den har altdi været meget præcis.
HAr også fundet ud af, at det folk siger med at mens kommer 14 dage efter ÆL ikke passer på mig, uanset om jeg har haft ÆL dag 8 eller dag 20, så kommer mens trofast på dag 28-30.
Så NU skal den bare komme, og jeg ved godt at jeg er utålmodig, og det har været fysisk rigtig hårdt for min krop denne gang, men ooooorker bare ikke mere bøvl.
Tak og i lige måde, ville jo være dejligt hvis vi næsten kunne følges ad 

Det er da også bare skide irriterende, for når man nu SKAL miste, så vil man altså bare gerne igang med det samme igen!
Ja, det passer nu heller ikke helt på mig, de ganeg jeg har ÆL, så kommer den som den vil.. Efter min SA havde jeg en ÆL, men der kom ingen mens.. Det var på en scanning klinikken kunne se det.. Det spøjst som ens underliv arter sig (Eller mangel på samme) nogen gange..
Jeg tror bare når ønsket er så højt, så kan man ikke være tålmodig?!
Ja, det kunne være så hyggeligt, hvis vi kunne følges ad 
Anmeld