LilyMarleen skriver:
Jeg forstår dig så udemærket, jeg har heller ikke lyst til at medvirke til den ene eller den anden debat, aj heller om jeg mener det ene eller det andet omkring de personer der bliver debateret. Jeg undre mig bare over at der er forskel.. For det er der ikke i min verden.

Heller ikke i min, men det styrker andres selvværd at snakke og debattere om andre, og det skal de have lov til. Jeg er også selv med i debatter vedr. nogle kendte (fx Sidney Lee, hvor jeg kommer med min menning om ham), men han læser vist heller aldrig det alligevel.
Jeg tænker bare, at der jo kan sidde nogen herinde, som kender dem personligt, og det er da ikke rar læsning...
Men ja... de har jo selv valgt at være offentlige personer, og når man skaber sig i TV, så er tøserne herinde jo gode til at snakke derom - og NØØØJ jeg er underholdt mindst lige så meget herinde, som når jeg ser programmerne - TAK baby.dk 
Anmeld