Jeg stoler fuldt og fast på at staff nok skal finde ud af om folk overholder retningslinierne, og stoppe hvad stoppes skal. Den pågældende tråd har jeg ikke andet en skimmet, og kan ikke udtale mig derom.
Jeg syntes helt sikkert at man skal have lov til at være herinde som "kendt", men omvendt mener jeg også, at når man vælger at udstille sig for Danmark, så vælger man også at mange mennesker har en holdning til en og det må man tage med.
Jeg er en af dem med lidt større børn, jeg har ikke så mange spørgsmål og syntes det er lidt småkedeligt at læse om flere graviditetstests, scanninger, tandfrembrud og lign. Jeg vil derfor gerne have en side hvor vi også kan diskutere andre emner, ikke bare DUM, men også ting som sker i samfundet o.lign.
Anmeld