Spring til sidste ulæste indlæg Følg denne tråd
Hej.
Hvor tidligt fik jeres børn skoldkopper?
Mvh. Mette
Anmeld
Køb et abonnement på Vores Børn
Magasinet til dig med børn på 0-12 år
Priser fra 149 kr.
Min datter har lige haft det hun er 2 år
heey vi håber Malene får dem om ikke så længe.. for vi har været sammen med hendes fætter med skoldkopper
MorTilMalene skriver: heey vi håber Malene får dem om ikke så længe.. for vi har været sammen med hendes fætter med skoldkopper
hov glemte at skrive hun er 6 mrd
Hej. Min bonus søn har det nu.. og ville være så ked af det, hvis min datter fik det nu, hun er 8 mdr snart..
Mette88 skriver: Hej. Min bonus søn har det nu.. og ville være så ked af det, hvis min datter fik det nu, hun er 8 mdr snart..
det er også mere fordi jeg fik dem som 16 årig så vil gerne have den lille får dem nu..
MorTilMalene skriver: det er også mere fordi jeg fik dem som 16 årig så vil gerne have den lille får dem nu..
Han er blevet smittet af sin fætter og jeg er virkelig sur over at jeg ikke har fået noget af vide, for så var min datter ikke i samme rum som dem..
Min datter er 2 år, og håber snart hun bliver smittet.... Så det er overstået..
min datter har lige haft det for ca. 1 mdr. siden. Hun fyldte 2 i Dec.
Min datter på 4 år havde det for 14 dage siden.. Og nu har mine 2 små drenge det de er 6 mdr og 20 mdr..
[ Spring til toppen ]
Story House Egmont A/S Strødamvej 46 2100 København Ø TLF: 70 25 75 10 CVR: 83131128