jeg tror altså heller ikke at det er skadeligt hvis det er den bliver brugt índ imellem.. men hvis det KUN er den der bliver brugt, altså overforbrug at så kan det være mindre smart at bruge den..
jeg tror bare at man skal gøre alt det man vil bare med måde og med en gefühl...
folk er jo imod alt muligt forskelligt... og det er jo bare sådan de har valgt at gøre det... du har måske lyst til at vælge anderledes end nogen andre og de vælger anderledes end dig.. mht mange ting og ikke kun det med gåstolen..
så hvis du vil have sådan en så er det da i orden, så længe du er glad for den og dit barn er så kan det da ikke blive bedre jo
man er sgu da voksen og man ved jo hvad ens barn kan lide og sådan noget.. så jeg syntes da også bare at du skal gøre det hvis du har lyst til det. det slår jo ikke dit barn ihjæl, og det er heller ikke sundhedsskadeligt.. det er jo bare en stol der kan rulle i princippet..
Anmeld