Jeg synes sgu det er ok at sige man er blevet snydt af en person herinde, ville sørme selv gøre det samme for at andre ikke falder i sådan en dum tøs´fingre.
Hun er da selv skyld i at hun bliver hængt ud, for det med at betale er vitterligt kun et opkald væk, ikke en sygdomsdag eller en bankrådgivers sygedag kan undskylde for at man snyder folk på den måde.
Er selv blevet snydt en gang og gider det ikke emre, så snyder nogen mig igen, så hænger jeg dem gerne ud MED navn:-)
Og pludselig pengemangel?? det er der sørme ikke noget der hedder når man skal købe af folk. så må man lade være.
Dog vil jeg tilføje jeg nok havde ventet et par dage endnu med at brænde af, for som nogle skriver kan der gå et par dage før pengene ses, alt efter hvornår de er overført. Og blev de det fredag f.eks ses de tit først tirsdag.
MEEEN, at hun har slettet sin profil er nok ikke det bedste tegn på at man er uskyldig?????
Anmeld