Anonym skriver:
Hej piger. Jeg sidder her og tænker. Den gang min kæreste og jeg mødte hinanden, der kunne vi altid finde på noget at lave og tale om.
Nu har vi været sammen i snart 2 år, og vi har faktisk ikke så meget at snakke om, jo hvis jeg snakker. Han sidder ved sin computer hele tiden, den står inde i stuen, så vi er i samme rum. Gider ikke sige til ham igen og igen at han spiller for meget, for det ved han at jeg synes.
han siger jeg bare kan finde på noget vi kan lave. Så ville høre hvad laver i sammen til hverdag og weekender??
Hej
Nu kommer det jo også an på hvilke interesser i har, og hvor i landet i bor, for der findes jo forskellige kultur tilbud og natur tilbud i DK
Men gå en tur i skoven/stranden
Kør en tur, hvis i har bil ud og se og oplev naturen
Tag hen på museum
Tag hen på galleri
Tag på loppemarked
Få ham til at melde sig ind på baby.dk, så kan i snakke om de ting der sker her inde, det gør vi selv her hjemme.
Ja det var lige nogle bud og tanker fra mig
mvh Michael
Anmeld