Eva skriver:
De generer mig ikke endnu, men kan se at det bliver som ved min mor og morfar og så vil det blive fysisk en dag...men jeg vil heller ikke ligne Anni Fønsby..

Der er flere derinde der har fået lavet næse, mener det er Louisa Grymer hun hedder, hende der er rigtig god til at lave i dk...og så kan du få tilskud hvis du er medlem af danmark.
Knus..
Nah, hende Anni er nu heller ikke nogen lækkerbisken i mine øjne!
Tak for tippet, jeg vil helt klart kigge nærmere på det. 
Synes generelt, det især at finde noget om kæbe/kinder. Synes mest det er hage og hals... Men ved ik om det hører ind under det samme. Det må jeg undersøge.
Er du så begyndt at spare op, eller? Jeg vil først besluttet mig, før jeg sparer op. Der er ingen fare for hængende øjenlåg her, men min næse og kæbe/kinder har altid generet mig, og har nogle ideer til, hvordan jeg kan blive helt tilfreds. Så mit er rent kosmetisk
Anmeld