Åh.. i onsdags opdagede jeg at min forlovddd har skrevet :* og søde til en anden pige. Jeg er rent faktisk kold i bagen over, at han skriver søde til andre, men han har "nægtet" mig det..
jeg har konfronteret ham med det og sagt jeg synes det var flirt (både :* men også indhold i beskederne). Han mener det ikke er flirt..
Han undskylder det med at han før har fået hjælp, fordi han ikke kan lade være at skrive/flirte med andre piger??
Jeg nævner lige kort, at han også skrev :* til DN anden pige tidligere i vores forhold, samt flere gange skrevet til andre at de er dejlige, smukke etc..
Jeg er virkelig forvirret, for alt skriger i mig,at jeg åbenlyst ikke kan stole på ham og at jeg bør gå fra ham.. og ja jeg har rent faktisk også mistet en del for ham, efter han har gjort det her 2. Gang..
han har også skrevet til piger på insta om de vil chatte osv..
det værste er snart, at han VED at min eks gjorde samme stunt og ved hvor meget det ødelagd for og i mig..
total forvirrende indlæg, men skulle af med det.. jeg ved simpelthen ikke hvad jeg skal gøre 

Anmeld
Citér