Hvad ønsker du dig lige nu?

Spring til sidste ulæste indlæg
Følg denne tråd

15. februar 2010

Opus-specialist-vb

Heidi Nielsen skrev:
Og nåh ja en iphone kan man vel altid bruge :P
Nøh...

Anmeld

Køb et abonnement på Vores Børn

Magasinet til dig med børn på 0-12 år

Priser fra 149 kr.

15. februar 2010

151009-vb

Der var ingen gaver eller blomster fra manden igår. Vi havde så også lige barnedåb der tog opmærksomheden fra Valentinsdag. Han sagde dog i fredags at jeg ville have fået en buket, hvis det ikke havde været for dåben :) Men jeg fik lov til at åbne samtlige gaver vi fik til prinsessen... Så lidt begavet blev jeg da :D Desuden har jeg lige haft fødselsdag,så ønsker mig ikke rigtig noget lige nu... Kun et hus eller stor ejerlejlighed :blink:

Anmeld

15. februar 2010

Maxmor-vb

Tillykke med dåben i går, 151009 :) . Håber I havde en god dag :side:

Anmeld

15. februar 2010

Lars F-vb

8 dages uge med 3 dages weekend.

Anmeld

16. februar 2010

jennie-vb

Lars F skrev:
8 dages uge med 3 dages weekend.
Jeg holder med Lars, så er der helt klart også mere overskud til dejlig sex, hvilket jeg i øvrigt fik :)

Anmeld

16. februar 2010

Fuzzbox-vb

En ny sofa, den anden har røvballemærker fra barslen med Lea, og så er fyldet i puden halveret ;) En rom og cola har jeg også en fryggtelig lyst til... Men Ole kan ikke holde til cola, så den må vente, til efter amningen er overstået ;)

Anmeld

16. februar 2010

Jessie-vb

En aften kun os to kunne være skønt, det har vi ikke haft siden prinsessen blev født... Men ellers nyt tøj, synes godt nok jeg (endelig) er begyndt at tabe mig efter graviditeten :lol:

Anmeld

17. februar 2010

21korne-vb

for første gang i 16 år fik jeg den aften jeg havde ønsket mig en aften med hygge en god tur i bio og så hjem og ja bare hygge til dagen efter hvor hverdagen kaldte igen og så med en fyr som viser sig at vise sig på det rette tid og sted lige hvor man har mest brug for en at holde af så for mit vedkommene har det været den bedste valentinsdag noglesinde så kan kun sige kan ikke ønske sig mere :P

Anmeld

17. februar 2010

kongster-vb

Godt at høre 21korne!! Det havde du godt nok også fortjent! :-)

Anmeld

18. februar 2010

21korne-vb

tak skal du have man føgler sig næsten som en teen igen ssss :silly: :blush:

Anmeld

[ Spring til toppen ]

Gå til forsiden

Gratis eksperthjælp

Det er gratis at søge hjælp hos vores eksperter - se alle eksperterne her.