Åh ja dét kender jeg alt for godt søde

Sådan har jeg det hver dag! I tøser betyder SÅ meget for mig og er hos mig i tankerne selvom jeg ikke lige får skrevet noget herinde!
Jeg sidder på "arbejde", men tillader at sidde og lave lidt useriøst ind imellem - De kan jo bare fyre mig hvis de har et problem med det

Tar det ikke lige helt så seriøst herude mere....
Lige nu er jeg ved at skifte alle vores skilte ud i butikken. Udsalget er ved at være slut så de guleskilte skal væk så jeg sidder alligevel her foran computeren så derfor frister det jo at gå på nettet

Vi hygger os bare herude idag. I formiddags har vi fået en frisk lavet juice. Til middag vil vi ha en burger og i eftermiddag en is - Hønen gir (vi har sådan et vippedyr der skal penge i. Der "låner" vi liiiiige lidt penge fra idag tralla la......) Så må vores chef sgu lære at være lidt mere gavmild!!!!
I aften får jeg besøg af mødregruppen - Glæder mig helt viiiiildt!
Anmeld