Hej alle søde mennesker her inde på baby.dk!!
står i en virkelig vanskelig sitiotion, har i dag solgt en tvillinge klapvogn, skrev til personen, at standen var slidt, og at den var jordslået, personen spurgte så om den var meget jordslået og om hun måtte se billede.. jeg sendte så nogle billeder og skrev at der var lidt mere, og har ikke prøve at vaske det, men hun var velkommen til at komme og se den.. hun valgte så at komme og kigge, og hun var ude at køre med den, og hun sagde hun vil købe den for 400kr (mærke: teutonia) .. sagde det var fint nok! og hun tog den med,
en halv time senere skriver hun så at hun havde fundet et sted mere den var jordslået, og at hun vil have 150kr tilbage..
syntes i det er fair når hun havde set den osv?? ved virkelig ikke lige hva jeg skal gøre ? syntes nu nok det var billigt nok i forevejen..
hva ville i ha gjort tøser
har brug for nogle meninger 
Anmeld