Spring til sidste ulæste indlæg Følg denne tråd
Honey<3 skriver: Hvis du plejer at kunne lide Rasmus, så kan du også lide denne!!Må hellere finde ham frem en dag så, altså AnkerHøhø, det er også helt igennem en fantastisk fredagHåber du får en meeeeeget bedre lørdag, som venter lige rundt om hjørnet!
Hvis du plejer at kunne lide Rasmus, så kan du også lide denne!!Må hellere finde ham frem en dag så, altså AnkerHøhø, det er også helt igennem en fantastisk fredagHåber du får en meeeeeget bedre lørdag, som venter lige rundt om hjørnet!
Anmeld
Køb et abonnement på Vores Børn
Magasinet til dig med børn på 0-12 år
Priser fra 149 kr.
Anonym skriver: Jeg skal helt sikkert nok blive glad for det på et tidspunkt, men det virker bare så forkert lige nu.. hader kærligheden nogengange, og ofte så tror jeg sq det er lettere at være alene resten af livet..
Jeg skal helt sikkert nok blive glad for det på et tidspunkt, men det virker bare så forkert lige nu.. hader kærligheden nogengange, og ofte så tror jeg sq det er lettere at være alene resten af livet..
Kan godt forstå du føler sådan nu.. Det er bestemt ikke sjovt. Men se fremad og tænk på at du nu har mulighed for at finde en der virkelig vil dig det bedste uanset hvordan du ser ud og støtter dig uanset hvor skidt du har det..
Du får lige en kæmpe
MSM skriver: Kan godt forstå du føler sådan nu.. Det er bestemt ikke sjovt. Men se fremad og tænk på at du nu har mulighed for at finde en der virkelig vil dig det bedste uanset hvordan du ser ud og støtter dig uanset hvor skidt du har det.. Du får lige en kæmpe
Anonym skriver: tak, og ja det er præcist sådan jeg skal se på det, men det er ikke altid lige let.. :/
tak, og ja det er præcist sådan jeg skal se på det, men det er ikke altid lige let.. :/
Nej det er det ikke lige nu, men det kommer med tiden.
[ Spring til toppen ]
Story House Egmont A/S Strødamvej 46 2100 København Ø TLF: 70 25 75 10 CVR: 83131128