Spring til sidste ulæste indlæg Følg denne tråd
Anmeld
Køb et abonnement på Vores Børn
Magasinet til dig med børn på 0-12 år
Priser fra 149 kr.
Altså vi har købt samme barnevogn til vores pige , har kun hørt en masse godt, både om barnevognen og stel =)Så vi har købt den og glæder mig helt vildt til at bruge den =)
Qoco skriver: i har heller ikke haft den så længe... men det kommer nok an på hordan man behandler den, hvor man lægger vægt og sådan.
i har heller ikke haft den så længe... men det kommer nok an på hordan man behandler den, hvor man lægger vægt og sådan.
Ja det er det nok.
Jeg havde den og endte med at sælge den efter 4 måneder.
Syntes at den var tung og elendig at køre med, den er ekstremt dårlig affjedret.
Heldigvis havde jeg fået -20% da jeg købte den, så jeg tabte heldigvis kun 1000 kr ved at sælge den.
Qoco skriver: Jeg overvejer at købe en Emmaljunga, big star supreme uniq men vil høre hvad i har af erfaring? gerne hvilke minusser i er stødt på, så kan jeg forholde mig til om det er ting jeg kan leve med.
Jeg overvejer at købe en Emmaljunga, big star supreme uniq men vil høre hvad i har af erfaring? gerne hvilke minusser i er stødt på, så kan jeg forholde mig til om det er ting jeg kan leve med.
Jeg er rigtig glad for vores, men hvis jeg skulle finde noget dårligt, så er det at stellet knirker lidt
[ Spring til toppen ]
Story House Egmont A/S Strødamvej 46 2100 København Ø TLF: 70 25 75 10 CVR: 83131128