AnneBJ skriver:
Hvis ikke den kiropraktor du har været hos kender til det, er det i hvert fald ikke vedkommende der skal behandle dit barn. Prøv at google dig til, om nogle i dit området har kendskab, eller forhør hos læge, SP eller lignende, om de kender til nogle med ekspertisen..
Tak for svaret.
Jeg tvivler egentlig lidt på, at der overhovedet er nogen, der har hørt om KISS Syndrom, hvor jeg bor, for da jeg var hos børnelægen, sagde han, at han aldrig før havde haft en baby med søvnproblemer.
Det virker jo lidt utroligt, for som jeg kan forstå her på baby.dk, er jeg ikke den eneste, der har et barn, der ikke kan sove.
Enten sover alle babyer her i Curacao bare godt, eller også er det ikke kotume at tage dem til lægen, hvis de ikke gør.
Anmeld