Spring til sidste ulæste indlæg Følg denne tråd
MaybeMe skriver: Ja det er jo svært at sige. Men så længe hun har et godt liv mens hun er her, og I nyder godt af det, så er det jo det der tæller!
Ja det er jo svært at sige. Men så længe hun har et godt liv mens hun er her, og I nyder godt af det, så er det jo det der tæller!
Det gør vi bestemt - hun er en fantastisk pige
Anmeld
Køb et abonnement på Vores Børn
Magasinet til dig med børn på 0-12 år
Priser fra 149 kr.
NEEEEEEEEEEEEEJ hvor vildt!!!!! Det er da fantastisk søde, det var den bedste tråd at fald over i dag
- og hvordan går det med moren, er hun glad for at gå i skole??
lotchen skriver: NEEEEEEEEEEEEEJ hvor vildt!!!!! Det er da fantastisk søde, det var den bedste tråd at fald over i dag - og hvordan går det med moren, er hun glad for at gå i skole??
Ja jeg er rigtig glad for skolen
Det er super dejligt - men også rigtig hårdt
TrineLærke skriver: Ja jeg er rigtig glad for skolen Det er super dejligt - men også rigtig hårdt
Det er godt at høre det går godt. Vil gerne tro det er hårdt at lande på skolebænken igen
hvor er det dejligt at høre... ...
Ihh hvor er det dejligt at høre...ønkser alt godt for jer og at lille lærke bliver ved med at have det godt...
Ved man hvad der skyldes hendes bedring...? ændring af medicin?
Knus Louise
Leonora skriver: Ihh hvor er det dejligt at høre...ønkser alt godt for jer og at lille lærke bliver ved med at have det godt... Ved man hvad der skyldes hendes bedring...? ændring af medicin? Knus Louise
Det er nok ketogen diæten der er skyld i det
Det er dejligt
Hvor er det bare skønt at høre!!! Og må vi ikke snart se nogle billeder af prinsessen?
Rosa skriver: Hvor er det bare skønt at høre!!! Og må vi ikke snart se nogle billeder af prinsessen?
Nemlig billeder
[ Spring til toppen ]
Story House Egmont A/S Strødamvej 46 2100 København Ø TLF: 70 25 75 10 CVR: 83131128