SÅ - Nu har jeg startet ud med at lave en præsentation af mig selv.
https://www.baby.dk/debat/44394pi1/oestjylland/irl-venskaber-soeges-randers-og-omegn.aspx#GoToMessage
Jeg håber at der er flere, som stemte for ideen, som vil følge trop.
Og forhåbentlig kan det rent faktisk gå hen og betyde for flere, at de møder sig nye gode mennesker, og måske får et rigtig godt venskab ud af det.
Man har da lov til at håbe 
Jeg ved ikke, om det er bedst, at vi ALLESAMMEN opretter os inde i samme kategori (jeg har valgt "ØST JYLLAND"), og blot tilføjer i overskriften på vores indlæg, hvor i landet vi kommer fra?
Eller om det er mere hensigtmæssigt, at vi fra start af opretter os i den kategori, og dét område, hvor vi hører til??
Jeg håber bare, at det vil få den opmærksomhed, som det fortjener.
Måske ryger det helt til jorden.... Men det afhænger jo af os selv!!
SÅ KOM FRISK PIGER !!! - Ind og fortæl om Jer selv, hvis I kunne tænke Jer at møde en ny god ven. Så der er mulighed for at besvare hinandens indlæg, eller kontakte hinanden privat, og gøre mere ved tingene.
Håber på det bedste 
Hilsen Katrine.
Anmeld