Spring til sidste ulæste indlæg Følg denne tråd
TbCp skriver: SÅ SÅ DU! Tror det mere var noget med at have været alt for sent i seng og alt for tidligt op (ja undskyldninger har jeg nok af )
SÅ SÅ DU!
Tror det mere var noget med at have været alt for sent i seng og alt for tidligt op (ja undskyldninger har jeg nok af )
ha ha ha
Anmeld
Køb et abonnement på Vores Børn
Magasinet til dig med børn på 0-12 år
Priser fra 149 kr.
Her kommer så en stime billeder af Bianca fra juleaften
Og ligesådan kommer der hér en lille stime billeder af Celina fra juleaften...
Bare for sjov - Bemærk den lille detalje, at pigerne havde ens kjoler på
JustAnotherName skriver: Og ligesådan kommer der hér en lille stime billeder af Celina fra juleaften...
HIhi nu har jeg lagt mærke til det på flere billeder, hvad er det for et sjovt udtryk hun er begyndt at lave? Puster hun?
Jep, gæt en lille fis ....hun laver pruttelyde
JustAnotherName skriver: Jep, gæt en lille fis ....hun laver pruttelyde
Hahaha
TbCp skriver: Hahaha
Men hun HAR nu også bare mange skøre grimasser! Ved ikke hvorfor *g*Hun kimser også tit med øjnene.Og munden laver stort set altid skøre bevægelser
JustAnotherName skriver: Men hun HAR nu også bare mange skøre grimasser! Ved ikke hvorfor *g*Hun kimser også tit med øjnene.Og munden laver stort set altid skøre bevægelser
Og så har hun de dejligste kinder man får lyst til at hapse
vi vil osse være med så her er der nogen billeder af valdemar 1 år og 3 mdr.
[ Spring til toppen ]
Story House Egmont A/S Strødamvej 46 2100 København Ø TLF: 70 25 75 10 CVR: 83131128