god brugt vikle købes

Spring til sidste ulæste indlæg
Følg denne tråd

 Denne annonce er låst

Annoncen er ikke længere aktiv. Den kan være udløbet eller varen er solgt.
1.235 visninger
6 svar
0 synes godt om
11. april 2008

Heidimed lea

hej piger kan i hjælpe mig med en vikle, den skal bruges 1 juni. farve er underordnet, men en drengevikle er da ikke ad vejen.
knus Heidi 30+6

Anmeld

Køb et abonnement på Vores Børn

Magasinet til dig med børn på 0-12 år

Priser fra 149 kr.

13. april 2008

birgittemarie

Hej Heidi

Jeg har en beige farvet mamaslife vikle liggende, som jeg ikke bruger. Den har været brugt et par gange, men det er det hele. Hvad kunne du tænke dig at give for sådan en, hvis du er interesseret?

Knus fra Birgitte

Anmeld

13. april 2008

Heidimed lea

hejsa:)
når du skriver mamaslife vikle er det så en rigtig vikle eller en ringslynge. jeg har nemlig haft en mamaslife ringslynge og synes ikke den var så god. men hvis det er en rigtig vikle kunne jeg godt være interesseret. hvad er nyprisen for den???
Heidi:)

Anmeld

13. april 2008

Heidimed lea

ps. er der lidt stræk i den, kan bedst lide hvis den giver sig rundt om barnet, synes de sidder bedst så
Heidi

Anmeld

13. april 2008

birgittemarie

Det er en vikle og den har skrå kanter. Den giver sig lidt, men er i fast stof. Det er en rigtigt lækker vikle og eneste grund til, at jeg ikke bruger den er farven, da jeg er mere til pangfarver :) (Det er min storesøster, der har mamaslife, det er derfor, jeg har den ;) )

Du kan se den her:
http://www.mamaslife.dk/product.asp?product=303&su b=3&page=1

Anmeld

13. april 2008

birgittemarie

Nå ja, nyprisen er 629,-

Anmeld

13. april 2008

MrsMartens

Det er en ret lækker vikle, synes jeg!!!
:)

Anmeld

[ Spring til toppen ]

Gå til forsiden

Gratis eksperthjælp

Det er gratis at søge hjælp hos vores eksperter - se alle eksperterne her.