Zafir skriver:
Altså fordi den der lille bitte bøtte appelsin-pasta kostede 35 kr!! HAHA... Hvis man nu kan lave en meget større bøtte for en tyver?.. Så er det jo kanon! 
Jeg tror bare det blir pisket rigtig meget for det første og for det andet er der jo bare masser af tilsætningstoffer i det der præ-fabrikeret halløj der..
ja det præfabrikerede, synes jeg også bare var en klam klam tanke.... det var meget smørret synes jeg....
Nåååårh du ville selv lave appelsinpasta... det er smaaaart.... Måske du skulle prøve dig med en masse forskelligt, og selv blive kage-kone-butiksindehaver hehe....
Anmeld