Pianisten skriver:
Tusind tak!
Jeg ryster virkelig hver gang jeg ser denne her tråd haha. Man har set alle andres tråde og tænker hele tiden "gid det var mig", og pludselig har man sin egen 
Det skal nok lykkedes dig! Hvor længe har I været i gang? 
Haha kan jeg godt forstå. Jeg tænker det samme, hvornår er der mig der opretter sådan en tråd og ik kan tro mine egne øjne hehe. Kommer til at skrige af glæde Haha.
Vi har prøvet i 5 måneder nu. Vi har faktisk lige fået tjekket vores fertilitet fordi jeg var bekymret. Alt var ok med mig og mandens sædkvalitet var også god men det var bevægeligheden i hans celler til gengæld ikke. Hun sagde det kunne godt gøre det sværere men var ik sikkert og ellers sagde hun jo vi sku søge hjælp efter et år og der ska bare for guds skyld ik gå et år så går jeg da helt ned på det så er lidt bekymret
hun sagde også at det jo godt ku tage 6 måneder før p-piller er ude af kroppen så håber det bare er det og snart lykkedes! 
Anmeld
Citér