Er porno og strip, ok?

Spring til sidste ulæste indlæg
Følg denne tråd

21. juni 2015

modesty

BaremigSimone skriver:



Han onanere slet ikke   Men ja kan godt se din mening med det hvis han så hev sig i banditten. Men det gør han ikke, så det kan ikke helt samlinges desværre. 

 

Desuden syns jeg mange kommer med negative kommentare og nærmest nedgøre en på en lidt grov måde. Kommer der flere af dem så syns jeg i skulle rulle videre og nedgør andre debatter herinde 



Jeg tror at du og din kæreste skal finde en måde hvor I kan kommunikere ærligt med hinanden uden at frygte den andens bebrejdelse. Din kæreste er tydeligvis trængt op i en krog, hvor han ikke ser anden udvej end at lyve. For selvfølgelig onanerer han, ligesom han også så porno selvom han fortalte dig noget andet.

jeg tror at det vil være rigtig godt for både dig, ham og jeres forhold hvis du arbejder med dit selvværd og din rummelighed.

Anmeld Citér

Køb et abonnement på Vores Børn

Magasinet til dig med børn på 0-12 år

Priser fra 149 kr.

[ Spring til toppen ]

Gå til forsiden

Gratis eksperthjælp

Det er gratis at søge hjælp hos vores eksperter - se alle eksperterne her.