Hængerøv

Spring til sidste ulæste indlæg
Følg denne tråd

294 visninger
7 svar
0 synes godt om
2. november 2010

Opus-specialist-vb

Ja, det har vi vel alle prøvet at have. I jeans, i jogging, i andre bukser. Men jeg har prøvet noget helt nyt - for mig. Jeg har hængerøv i mine trusser! Shitfuck det er irriterende! Og man kan jo ikke gå der og hive op og sætte på plads. Noget andet er, at jeg har hængerøv i trusser, når jeg har leggins på! Hvordan sker det lige, når der ikke er hængerøv i leggins'ne? http://voresborn.dk/images/fbfiles/images/hum-20101102.jpg Nå, men det har jeg prøvet - har du?
Vedhæftede fotos (klik for at se i fuld størrelse)

Anmeld

Køb et abonnement på Vores Børn

Magasinet til dig med børn på 0-12 år

Priser fra 149 kr.

2. november 2010

Kirle-vb

Ork ja men jeg har også verdens mindste røv ;)

Anmeld

2. november 2010

Titte-vb

Jeps! Det prøver jeg hver dag for tiden, mine trusser er nemlig blevet alt for store, men jeg har ikke fået dem smidt ud.... Det bliver de så nu en efter en, det er nemlig ikke dem alle der er lige udspilede :laugh: :laugh:

Anmeld

2. november 2010

BAJM-vb

Jeg har så lige modsatte problem med et par af mine - troede min røv var mindre end den er da jeg købte og nu går jeg rundt med nogen som er for små. Hvad fanden kalder man det? Et par ekstra baller :laugh: Har også prøvet med hœngerøv men det er nu lœnge siden, dog ikke i leggins :laugh:

Anmeld

2. november 2010

Opus-specialist-vb

Er det så automatisk string, BAJM?

Anmeld

2. november 2010

BAJM-vb

Ved ikke helt hvad du mener men kan da lige uddybe lidt Lige de to par der var ikke string men nogen af de gode gamle bedstemor agtige. Ellers er det kun string.

Anmeld

2. november 2010

Opus-specialist-vb

Jamen, når de er for små, så vil de jo for det meste ryge ind i ballerevnen...så bliver det string helt automatisk :)

Anmeld

2. november 2010

BAJM-vb

:laugh: nej de lander lige midt på ballerne så 1/2 balle inde og 1/2 ude. Ikke kønt eller behagligt for den sags skyld, så hellere ha hœngerøv :)

Anmeld

[ Spring til toppen ]

Gå til forsiden

Gratis eksperthjælp

Det er gratis at søge hjælp hos vores eksperter - se alle eksperterne her.