Jeg er ved at gøre vores emmaljunga big star surprime barnevogn salgs klar, den er fra midt 2007. Sort og grå. Der er lift, madress, myggenet, brio regnslag, dyne, sele og evt sleebee posen også.
Den har altid stået i vores garage når den altså ikke har været i brug, har mest brugt den herhjemme og i området.
Den har desværre fået rustpletter her og der, det kan ses men det er kun kosmetisk. Den har ingen skader, pæn og ikke falmet.
Men selvfølgelig nogen år på bagen, men virker fuldstændig som da jeg købte den.
Vi er meget uenige om hvad den skal koste, min kæreste syntes den skal koste mindst 5000 kr, da den var dyrt fra start. Jeg har forsøgt at snakke ham lang fra den pris og sige vi skal prøve med 2500. Det syntes han er alt for lidt for en vogn som virker og med tilbehøret. Jeg mener vognen og liften kostet lidt lidt over 7000 da den var spritny, men de er blevet meget dyre siden og selvfølgelige nok også bedre.
Hvad siger i skønne baby.dk bruger.????
Anmeld