Tak............dejlige billeder, Katrine og Susanne. Jeg havde som vanligt glemt mit kamera.....*er begyndende senil*.
Mange knus til både jer og jeres skønne unger.
Øv! Jeg bemærkede lige, at jeg da ikke har fået taget ét eneste billede af din lille Ida. Men hun lå jo også i et andet rum og sov en del af tiden, så hun har nok fået sin skønhed-lur, mens jeg blitzede løs

Men jeg håber der kommer andre lejligheder til at se jer igen ....måske man kunne tage dig på ordet om at ses hos jer næste gang?!?

Og ellers lægger jeg også gerne hus til en dag, hvis det skal være. Men vi har bare også en meget lille stue, så vi kan MAKS være ligesom hjemme hos Ida.
Men jeg tror måske nok, at der er et par stykker mere, som gerne ville med, hvis vi laver en ny aftale om at ses.
Måske vi allerede kunne overveje en dato for at ses igen ...om et par måneder eller lignende ???
Godnat herfra,
Katrine + pigerne.
Anmeld