Min kæreste og jeg har det rigtig godt sammen, vi har været sammen 7 år og har en lille søn på 1 år. Nu er problemet så, at jeg er kommet til at kysse med en anden mand, sådan total impulsivt, det var ikke engang til en fest

Jeg vælger at fortælle min kæreste det da jeg gerne vil være HELT ærlig vi snakker om det og jeg regner med at vi nok skal komme videre efter det. MEN så en dag sidder kæresten ved computeren på DATING.DK ! spurgte hvorfor han har profil der, det mente han så han havde ret til for han skulle da have lov til at gøre gengæld, han sidder på den sidde hver aften og har gjort det i tre dage mens jeg desperat forsøger at forklarer ham at jeg bare gerne vil videre efter min bommert.
lyder det helt absurt ? ? ?
DET er det også, for det var en DRØM ! og GUD hvor jeg hader at drømme sådan nogle drømme ! Heldigvis ved jeg at hverken jeg eller min kæreste kunne finde på at være den anden utro! Så det trøster jeg mig da med, men kæft det er dejligt at vågne fra sådan en drøm !
Har i også drømt mærkelige ting indimellem ? kom med jeres historier
Anmeld