En lille update herfra. Har været lidt fraværende herindefra da jeg har været nede med stress og angst + min fødselsdepression,lige så sit snit til at vende tilbage. Men det skulle være ganske "normalt" at få følgesygdomme når man bliver ramt af stress. Har været sygemeldt i 2 måneder, men starter stille og roligt op igen i den her uge. Det har været sindsygt hårdt, men det går fremad og jeg kan nu se lyst på fremtiden.
Lukas stortrives heldigvis. Og er nu 17-18 måneder. Han er en lille balademager med krudt i r...
Han er stadig super glad for den nye vuggestue, og han lærer nye ting hver dag. Han har vidst også nydt godt af at have mor gående hjemme, med korte dage i vuggeren
Lige pt er han syg, men håber han når at blive frisk inden jeg starter op igen, ellers må manden tage sig en barnsyg dag.
Nå men så lige nogle billeder af lækkermåsen 
Håber I alle har det godt
herfra!
Vedhæftede fotos (klik for at se i fuld størrelse)
Anmeld