Tauf skriver:
Jeg trænger bare til at komme ud med nogle ord.
De sidste par måneder, har det stået helt skidt til mellem manden og jeg. Vi snakker ikke rigtig sammen mere og når vi nok hakker vi på hinanden hele tiden. Vi er uenig med hinanden, og selvom vi ikke er ja så får vi det til at lyde som om vi ikke er enig. 
Jeg ved ikke hvorfor.
Sex er ca en gang om måneden.. Der er heller ikke rigtig.nogle kys mere..
Jeg er HELT lost og meget ked. Jeg tror ikke vi holder til det her i længden
Endnu en tuder fra mig
Øv hvor er de bare møj træls

kan godt forstå du er ked af det!
Har l snakket om, hvad der er galt? Eller hvad der er gået galt? Det er da ikke til at holde ud hvis alt skal være en diskution! Men du skriver også at der stort set ikke er kys og nærhed for tiden, og det tror jeg kan få selv det stærkeste forhold til at krakelere! Det er så vigtigt, at man husker hinanden!
Kan l snakke om, hvad der går galt, og evt. forsøge at sørge for kram og kys? Jeg ved godt, at det i starten vil virke kunstigt, men måske man skal aftale, at man ikke tager afsted om morgene, kommer hjem om aftenen eller går i seng uden som minimum et kram og helst også et kys? Måske nærheden så lige så stille kan komme tilbage?
Jeg håber det bedste for jer!
Stort
Anmeld