Er lige ano, da jeg kender flere herinde og det ikke er officielt endnu.. Men jeg er drønhammerende, helt og aldelses forelsket. Jeg troede egentlig jeg havde mødt "manden" for 2 måneder siden, men han smuttede efter vi havde sex. Var rigtig øv over det hele, men sådan har jeg jo prøvet det flere gange.
Men nu har jeg set en gammel ven i nogen måneder kun som venner. For 3 uger siden sad jeg pludseligt og fik lyst til at kysse ham, og ja, så kyssede jeg ham

det havde han HELDIGVIS ikke noget i mod, og nu har han været her mange gange siden og sovet her flere gange. Han er fantastisk med min datter, som i helt utroligt. Han skriver rent faktisk søde ting til mig hele tiden (det er meget nyt for mig) og bare skøn skøn skøn..

Havde aldrig set mig selv sammen med ham, men tænker han var set mig igennem de mange kikset faser i mit liv i løbet af 15 år, og han synes stadig jeg er skøn, kan det blive bedre

Nå ville egentlig ikke så meget andet end sige yaaaaaay...


Han har været længe ventet...
Anmeld