Spring til sidste ulæste indlæg Følg denne tråd
Hej skønne pigerSå blev Filucca en måned igår Tiden flyver da bare alt for hurtigt afsted.Jeg syntes slet ikke at jeg kan følge med.
Nå men vi har stadig en dejlig nem pige, så vi stortrives herhjemme.Filucca sover igennem fra 23-24 tiden til 6-7 tiden Det er bare så dejligt altså. Så kan man klare lidt af hvert i løbet af dagen I morgen starter farmand på arbejde igen. Det bliver vildt underligt, men også dejligt at starte på en hverdagen igen. Dog skal jeg læse til eksamen, hvilket jeg er ret så spændt på.Jeg skal til eksamen på fredag og igen den 12. Så piger i må endelig krydse fingre for mig.I morgen står den på 5 ugers undersøgelse Så er spændt på at se hvor stor hun er blevet
Lige lidt billeder af vores lille guldklump, som allerede bliver så stor
Kram Filucca og Carina
Anmeld
Køb et abonnement på Vores Børn
Magasinet til dig med børn på 0-12 år
Priser fra 149 kr.
Kruse90 skriver: Hej skønne pigerSå blev Filucca en måned igår Tiden flyver da bare alt for hurtigt afsted.Jeg syntes slet ikke at jeg kan følge med. Nå men vi har stadig en dejlig nem pige, så vi stortrives herhjemme.Filucca sover igennem fra 23-24 tiden til 6-7 tiden Det er bare så dejligt altså. Så kan man klare lidt af hvert i løbet af dagen I morgen starter farmand på arbejde igen. Det bliver vildt underligt, men også dejligt at starte på en hverdagen igen. Dog skal jeg læse til eksamen, hvilket jeg er ret så spændt på.Jeg skal til eksamen på fredag og igen den 12. Så piger i må endelig krydse fingre for mig.I morgen står den på 5 ugers undersøgelse Så er spændt på at se hvor stor hun er blevet Lige lidt billeder af vores lille guldklump, som allerede bliver så stor Kram Filucca og Carina
Sikke en lækkermus.
Held og lykke med eksamnerne
Kruse90 skriver: ÅHej skønne pigerSå blev Filucca en måned igår Tiden flyver da bare alt for hurtigt afsted.Jeg syntes slet ikke at jeg kan følge med. Nå men vi har stadig en dejlig nem pige, så vi stortrives herhjemme.Filucca sover igennem fra 23-24 tiden til 6-7 tiden Det er bare så dejligt altså. Så kan man klare lidt af hvert i løbet af dagen I morgen starter farmand på arbejde igen. Det bliver vildt underligt, men også dejligt at starte på en hverdagen igen. Dog skal jeg læse til eksamen, hvilket jeg er ret så spændt på.Jeg skal til eksamen på fredag og igen den 12. Så piger i må endelig krydse fingre for mig.I morgen står den på 5 ugers undersøgelse Så er spændt på at se hvor stor hun er blevet Lige lidt billeder af vores lille guldklump, som allerede bliver så stor Kram Filucca og Carina
ÅHej skønne pigerSå blev Filucca en måned igår Tiden flyver da bare alt for hurtigt afsted.Jeg syntes slet ikke at jeg kan følge med.
Tusind tak piger
Meget fin lille pige.. Mild ser hun ud til at være
(Kan nu godt li det navn...Tror det kommer på listen hvis den næste skulle blive en pige)
sikke nogle dejlige billeder sveske
Og hvor er det vildt så hurtigt tiden går! Du har jo lige ringet og sagt at vandet er gået!?
tanja. skriver: Hun er altså bare en lækker haps søde
Hun er altså bare en lækker haps søde
Tusind tak søøde er jo helt enig
maria_wlt skriver: Meget fin lille pige.. Mild ser hun ud til at være (Kan nu godt li det navn...Tror det kommer på listen hvis den næste skulle blive en pige)
Hun er også dejlig mildDu hapser det bare elsker selv navnet
[ Spring til toppen ]
Story House Egmont A/S Strødamvej 46 2100 København Ø TLF: 70 25 75 10 CVR: 83131128