Spring til sidste ulæste indlæg Følg denne tråd
De sidste 2 dage har mit udflåd været æggehvide agtigt og kan strække sig langt mellem fingrene. I dag er det helt mælkehvidt og en lille smule tykt.. Hvordan kan jeg tyde det?
Er der nogle der kan tyde mit udflåd?
Anmeld
Køb et abonnement på Vores Børn
Magasinet til dig med børn på 0-12 år
Priser fra 149 kr.
Anonym skriver: De sidste 2 dage har mit udflåd været æggehvide agtigt og kan strække sig langt mellem fingrene. I dag er det helt mælkehvidt og en lille smule tykt.. Hvordan kan jeg tyde det? Er der nogle der kan tyde mit udflåd?
Google er din ven
Kongmulle skriver: Google er din ven
Jeg kunne bare godt bruge et svar fra nogen herinde!!Jeg kan simpelthen ikke finde ud af det her mere!
Anonym skriver: Jeg kunne bare godt bruge et svar fra nogen herinde!!Jeg kan simpelthen ikke finde ud af det her mere!
Altså det er da også fint nok,men i princippet kan ingen herinde fortælle dig hvad der sker i din krop. Derfor kunne du google og se om noget passede på dig. Vi ved heller ikke hvor du er i din cyklus feks.
Kongmulle skriver: Altså det er da også fint nok,men i princippet kan ingen herinde fortælle dig hvad der sker i din krop. Derfor kunne du google og se om noget passede på dig. Vi ved heller ikke hvor du er i din cyklus feks.
Nej det er rigtig nok. Nogle er bare så gode til det der ..
http://www.pernille.info/cervixsekret.htm
Rockertand skriver: http://www.pernille.info/cervixsekret.htm
Tak Men hold da op hvor er det svært at finde ud af!
[ Spring til toppen ]
Story House Egmont A/S Strødamvej 46 2100 København Ø TLF: 70 25 75 10 CVR: 83131128