Så er vi/jeg færdig! :-)

Spring til sidste ulæste indlæg
Følg denne tråd

358 visninger
3 svar
0 synes godt om
2. december 2011

Rikke _ Mor til Ida <3

......Med at købe julegaver!

Har haft en rigtig dejlig fredag! Først juleshopning med min storebror og kæresten - vi giver fælles julegaver i år os tre da ingen af os har råd til det helt vilde  Og så faldt jeg lige over Brødrene Mortensens Julekalender i Fona til 49,95! Den MÅTTE jeg bare eje! Og efter 2 min. overtalelse til kæresten, så var den MIIIIIIIIIIN!

Så har vi udover det købt nogle nye møbler til den nye lejlighed når vi flytter! Jeg er skide lykkelig

 

Nu mens jeg sidder og ser nogle afsnit af Brødrene Mortensens jul så står min dejlige kæreste og laver lækker med til mig!

 

Anmeld

Køb et abonnement på Vores Børn

Magasinet til dig med børn på 0-12 år

Priser fra 149 kr.

2. december 2011

birthee

det lyder da bare hyggeligt!!! vi skal afsted på mandag - glæder mig helt vildt... og brødrene mortensens jul er bare rigtig sød!!!

Anmeld

2. december 2011

Rikke _ Mor til Ida <3

birthee skriver:

det lyder da bare hyggeligt!!! vi skal afsted på mandag - glæder mig helt vildt... og brødrene mortensens jul er bare rigtig sød!!!



Det er bare lækkert at have det overstået og vide der stadig er penge på kontoen  Hehe! Og jep, jeg elsker den julekalender

Anmeld

8. december 2011

Timmner

Ja det er super dejligt at være færdig med at købe julegaver

Anmeld

[ Spring til toppen ]

Gå til forsiden

Gratis eksperthjælp

Det er gratis at søge hjælp hos vores eksperter - se alle eksperterne her.