Spring til sidste ulæste indlæg Følg denne tråd
http://www.tvsyd.dk/artikel/101407:23-aarig-mand-fortsat-i-koma
De sidste dage har jeg tænkt så meget på den unge fyr og hans familie.
Hvad fanden sker der for at de to idioter kan få lov at slå en ned helt umotiveret - skride fra stedet og senere vende tilbage og stå og grine af vedkommende mens han får hjertemassage - uden der er nogen der gør noget!
..
Anmeld
Køb et abonnement på Vores Børn
Magasinet til dig med børn på 0-12 år
Priser fra 149 kr.
Det er skrækkeligt....!!!
Det er desværre en gammel venindes kæreste...!!!
Folk er for sindssyge!!!
Hvad sker der lige for folk???????!!!!!!!!!!! SYG SYG VERDEN!
Det kunne ligeså godt ske for én selv jo.. synes det er skrækkeligt..
for at den unge mand snart vågner op!
Tina&Laura skriver: http://www.tvsyd.dk/artikel/101407:23-aarig-mand-fortsat-i-koma De sidste dage har jeg tænkt så meget på den unge fyr og hans familie. Hvad fanden sker der for at de to idioter kan få lov at slå en ned helt umotiveret - skride fra stedet og senere vende tilbage og stå og grine af vedkommende mens han får hjertemassage - uden der er nogen der gør noget! ..
Det fremgår ikke af artiklen at de vendte tilbage, er det inside-viden?
MetteT skriver: Det er skrækkeligt....!!! Det er desværre en gammel venindes kæreste...!!! Folk er for sindssyge!!!
Ved også hvem han er - gennem en ven.
ÅRH!
Fru Petersen - Mor til Elias skriver: Det fremgår ikke af artiklen at de vendte tilbage, er det inside-viden?
Ja det er det :-)
MinNoah skriver: Hvad sker der lige for folk???????!!!!!!!!!!! SYG SYG VERDEN! Det kunne ligeså godt ske for én selv jo.. synes det er skrækkeligt.. for at den unge mand snart vågner op!
Det håber jeg eddermanme også at han gør.Ih, det er simpelthen så forfærdeligt.
Det er simpelthen bare så forfærdeligt... Føler så meget med dem...
Har selv kun mødt ham en enkelt gang... Men kæresten er den mest fantastiske pige og de fortjener det bare slet ikke!!
MetteT skriver: Det er simpelthen bare så forfærdeligt... Føler så meget med dem... Har selv kun mødt ham en enkelt gang... Men kæresten er den mest fantastiske pige og de fortjener det bare slet ikke!!
Der er ingen der fortjener det!Det er simpelthen forfærdeligt.
Tina&Laura skriver: Der er ingen der fortjener det!Det er simpelthen forfærdeligt.
Nej selvfølgelig er der ikke det...
Fik formuleret mig lidt uheldigt..
[ Spring til toppen ]
Story House Egmont A/S Strødamvej 46 2100 København Ø TLF: 70 25 75 10 CVR: 83131128