mcfatty skriver:
Jeg synes det er en dum idé, at du går ind og tjekker din kærestes mail. Du burde snakke med ham, at du har en mistanke, inden at du fortager dig noget, synes det virker, som at du overhoved ikke stoler på ham, har du en grund til ikke at stole på ham?Jeg ville tage det op med ham, hvis jeg var dig.
Jeg havde for noget tid siden bestilt noget tøj på en side som var hans konto..! Derfor fik jeg ordensbekraftelse derinde,. Så den var jeg selvfølgelig inde og læse for at sikre mig det var det rigtige de havde fået noteret..!
Jeg så så en mail fra vores udlejer hvor emnet var manglende husleje.. Så den åbnede jeg jo selvfølgelig..! Og fandt så ud af at der ikke var betalt husleje i 2 mdr,. Så vores husleje ville stige fra 5000 til 8000 de næste mdr indtil det var betalt ud 
Dette er min kæreste der står for,. Og jeg ville ind og se om der var kommet noget nyt fra udlejer,. Så nej lige mht, dette stoler jeg ikke super meget på ham,.
Vi venter os nu her til Juli, og jeg ville sikre mig at aftalen var den samme og at der ikke er misset igen for at være bedst muligt forberedt med alt til vores lille prins kommer..!
Ved ikke om i kan sætte jer i mit sted,. Men vi har ikke røven fuld af penge og de 3000 der allerede er oveni huslejen er svært nok for mig at leve med, så ja jeg vil gerne holde øje med det,. Han kommer nemlig ikke selv og siger det..! Fordi han er flov over det...!
Anmeld