Spring til sidste ulæste indlæg Følg denne tråd
sandorff skriver: er du vimmer en lækker unge! elsker hendes hår hvor gammel er hun?
er du vimmer en lækker unge!
elsker hendes hår hvor gammel er hun?
Mange tak skal du da have, hun er 5 næsten 6 uger på de to første og det sidste blev taget i søndags 16 uger gammel..
Anmeld
Køb et abonnement på Vores Børn
Magasinet til dig med børn på 0-12 år
Priser fra 149 kr.
sandorff skriver: me to, me to...
me to, me to...
og i lige måde, godt nok nogle smukke børn,, kan især godt lide det i midten af din pige, stor lidt model..
Her er et par billeder af min datter
Jeg vil også li vise frem, her er 3 nye billeder af hende, hvis jeg sku vælge blandt alle de billeder jeg har af hende, ville jeg jo ku spamme i flere år Så her, 3 nye af lillefisen, som i dag er 10 mdr og nogle dage:
1/ med på camping hos mormor og morfar 2/ lidt gangsta er man vel altid når man selv ka sætte cappen lidt på skrå og kaste nogle håndtegn med hænder og fødder 3/ chokolade grisen
MaleneS2011baby<3 skriver: og i lige måde, godt nok nogle smukke børn,, kan især godt lide det i midten af din pige, stor lidt model..
tak for det, men hun står godt nok og sur-muler var bare heldig hun ikke var rigtig sur.
sandorff skriver: tak for det, men hun står godt nok og sur-muler var bare heldig hun ikke var rigtig sur.
nåh okay, men en fin sur mulende pige du har så..
De her er godt nok fra vi var til fotografen med hende i sidste uge.... Men syntes de er vildt gode, så vil da gerne dele dem med jer alligevel
her er lige lidt af vores lækre Oscar på 5 måneder <3
Lidt skønt og skønhed fra fra mine unger
Amalie 3 år
Alberte 5 mdr
Marcus 5 år
Hvor er der MANGE herlige billeder
Her er lidt af min dejlige datter Luna
[ Spring til toppen ]
Story House Egmont A/S Strødamvej 46 2100 København Ø TLF: 70 25 75 10 CVR: 83131128