Hej Piger.
Jeg bliver bare lige nødt til at komme ud med det, ellers bliver jeg sq sindssyg.
Jeg skulle have haft min mens d. 10 og den er ikke kommet endnu - jeg tester negativ! Jeg er ret sikker på at mens kommer på et tidspunkt, men ventetiden er da ulidelig !!
Jeg har haft mens smerter i ret mange dage efterhånden, men der kommer ingenting !!
Igår tog jeg en clearblue test - den var også negativ, men fordi jeg havde hørt om andre der var gravide alligevel, kunne jeg ike dy mig for at åbne den og kigge på stregerne
Der sys jeg den var svagt positiv, men jeg tror nu bare at testen ser sådan ud normalt. 
Jeg var til hundetræning igår og da jeg var færdig med det, fik jeg ondt i venstre side af maven - altså over hoften og det har jeg stadig i dag !
Det føles faktisk som om jeg har forstrukket en muskel eller sådan noget. Er der nogen der ved hvad det kan være?
Jeg vil bare gerne have mens eller to streger - er næsten ligeglad om det er det ene eller det andet efterhånden !! 
Tak fordi i læste med piger 
Anmeld