Spring til sidste ulæste indlæg Følg denne tråd
Vingummien skriver: Det vat da en træls masse på samme tid, god bedring
Det vat da en træls masse på samme tid, god bedring
Anmeld
Køb et abonnement på Vores Børn
Magasinet til dig med børn på 0-12 år
Priser fra 149 kr.
Puslingen skriver: Ja, men det bare dejligt, der nu bliver gjort noget, følte mig lidt som en hypokonder på min søns vejne
Ja, men det bare dejligt, der nu bliver gjort noget, følte mig lidt som en hypokonder på min søns vejne
Det kender jeg alt for godt, sådan var det også med min dengang inden de fandt ud af han havde dårlig øre og astma. men så skiftede vi læge og så kom der styr på tingene.
åh lille mus! Godt det kan behandles
Vingummien skriver: Det kender jeg alt for godt, sådan var det også med min dengang inden de fandt ud af han havde dårlig øre og astma. men så skiftede vi læge og så kom der styr på tingene.
Laulund87 skriver: åh lille mus! Godt det kan behandles
Puslingen skriver: Dejligt der kom styr på det. Vi overvejer også kraftigt at skifte læge.
Dejligt der kom styr på det. Vi overvejer også kraftigt at skifte læge.
Havde jeg også længe før jeg gjorde det, han har aldrig været en god læge for mig. Men på en eller anden måde så blev man mere opmærksom på det når man nu fik barn.
[ Spring til toppen ]
Story House Egmont A/S Strødamvej 46 2100 København Ø TLF: 70 25 75 10 CVR: 83131128