Hejsa til alle I gæve kwinder.
HAr ikke før brugt siten så flittigt men her de sidste par dage hvor jeg har ligget syg har jeg virkelig fået kigget den igennem og må sige at jeg har fået smag for Baby.dk:0)
Jeg er især glad for emnerne omkring madplaner og madøkonomi. Syns der er mange gode råd og er desperat for at finde nogle råd der kunne hjælpe os, så bliv endelig ved med at komme med at lange dem over disken:0)
Synes vi bruger alt for mange penge hver måned på mad og diverse og vores rådighedsbeløb er ikke så stort.
Er der nogle der vil dele og fortælle hvor meget deres rådighedsbeløb er hver måned, her tænker jeg til mad, tøj og sjov? Kunne være dejligt at se om vi herhjemme bare er for dårlige til at bruge vores penge:0)
Jeg synes også det kunne være fedt med et fast debatindslag der hedder madplaner med ugenummer så vi kan blive ved med at dele gode ideer:0)
Mange glade og taknemmelige hilsner
Monica
Anmeld